Poduszka z pianki IVAR

Poduszka z pianki IVAR

49 

Poduszka z pianki Ivar posiada wkład  ze specjalnej pianki termoplastycznej w formie granulatu. Reaguje na temperaturę  i nacisk, dopasowując swój kształt.

Ilość
SKU: FDM-147 Kategorie: ,

Poduszka z pianki IVAR – opis i zastosowanie

Poduszka z pianki termoplastycznej IVAR, która znajduje się wśród naszych produktów idealnie sprawdzi się w każdej sypialni. Przede wszystkim, jest to niezwykle wygodna poduszka, z wkładem ze specjalnej pianki termoplastycznej w postaci granulatu, który reaguje na temperaturę oraz nacisk ciała, dopasowując do niego swój kształt. Pianka VISCO gwarantuje, że gotowy produkt jest wytrzymały na wszelkiego rodzaju zgniecenia i odkształcenia. Zdrowy i nieprzerwany sen jest zależny od wielu czynników. Przeważnie dużo energii wkładamy w dobór odpowiedniego materaca, zapominając, że poduszka również jest elementem, który pełni niezwykle ważną rolę. Wybierając nieprawidłową poduszkę wpływamy negatywnie na ułożenie kręgosłupa w trakcie snu. Warto więc postawić na dobry produkt, aby nie wstawać rano z bólem, zdrętwieniem karku.
Zapewnisz sobie komfortowy odpoczynek, jeżeli odcinek szyjny, spoczywając na poduszce, nie będzie zbyt uniesiony, wygięty do tyłu lub w bok. Prawidłowe ułożenie kręgosłupa w trakcie snu wspomaga regenerację i zwiększa poziom wypoczynku przynosząc relaks całego organizmu.

Poduszka z pianki IVAR na białym tle

Parametry techniczne:

  • Rozmiar: 50×70
  • Budowa: Pianka termoplastyczna w formie granulatu
  • Gwarancja producenta: 2 lata