Multipocketowy materac AXEL

Multipocketowy materac AXEL

1,669 2,989 

Wyczyść
Ilość
SKU: FDM-134 Kategorie: ,

Opis i zastosowanie

Przede wszystkim materac AXEL stworzono z pianki Eucafeel, która charakteryzuje się znakomitym dopasowaniem do kształtu ciała. Za sprawą tego wygoda snu jest rewelacyjna. Dodatkowo zastosowany wkład kokosowy w 100% ekologiczny zapewnia niczym niezmącony sen. Jego cechy antyalergiczne przeciwdziałają rozwojowi mikroorganizmów i roztoczy. System multi kieszeniowy składa się z siedmiu stref twardości. Są one stworzone z wielu sprężyn znajdujących się w oddzielnych otulinach z niezwykle elastycznego materiału. Kolejnym komponentem jest Lateks Ocean Blue Gel. W związku z tym gwarantuje on właściwą regulację ciepła, jest antyalergiczny i niespotykanie wytrzymały, a ponadto przystosowuje się do kształtu ciała. Dodatkowo składa się z żelowych kapsułek, które mają za zadanie pochłanianie ciepła wytwarzanego przez ciało. Ponadto przedstawiony materac jest dwustronny, dlatego można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, wydłuży to jego żywotność i będzie on długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Parametry techniczne:

 • Wysokość: 25 cm
 • Pokrowiec: Tak, zdejmowany
 • Budowa: Pianka Eucafeel 2 cm,  wkład kokosowy 1 cm, muti pocket 18 cm, lateks Ocean Blue Gel 3 cm, wkład kokosowy 1 cm
 • Materac dwustronny: Tak
 • Twardość: H4/H3
 • Gwarancja producenta: 2 lata

Jak dobrać twardość materaca?

H1 – materac miękki – dla osoby do 60 kg H2 – średnio-miękki – dla osoby od 50 do 80 kg
H3 – średnio-twardy – dla osoby od 70 do 110 kg H4 – twardy – dla osoby powyżej 100 kg

Antyalergiczny pokrowiec

Materac zaopatrzono w zapinany na zamek błyskawiczny pikowany pokrowiec. Powstał on z certyfikowanych materiałów antyalergicznych najwyższej jakości. Pokrowiec znamionują niesamowita świeżość i miękkość wykonania. Materiał, z którego został zrobiony zapewnia odpowiedni przepływ powietrza w materacu oraz należytą wentylację. Zastosowanie takiej ochrony korzystnie działa na materac i wydłuża jego żywotność. Dodatkowo jest delikatny w dotyku, odporny na rozciągnięcia i zabrudzenia, a do tego można go prać w pralce w temperaturze 30° C. Pokrowiec wykonano z poliestru

Budowa materaca:

 1. Pokrowiec Premium Jearsey – wykonany z materiałów antyalergicznych, ściągany, możliwość prania w pralce.
 2. Lateks Blue Ocean Gel – jest złożony z żelowych kapsułek, których celem jest pochłanianie ciepła wytwarzanego przez ciało.
 3. Kokos – naturalny i ekologiczny materiał z łupin kokosa, lekki i przewiewny, odporny na wilgoć i odkształcenia.
 4. Pianka wysoko elastyczna – zapewnia to doskonałe przystosowanie materaca do profilu ciała.
 5. Przekładka tapicerska – odseparowuje wkład piankowy od sprężynowego, a dodatkowo wydłuża wytrzymałość materaca.
 6. Sprężyny multi kieszeniowe – skonstruowane z wielu sprężyn znajdujących się w osobnych otulinach z niezwykle elastycznego materiału.
 7. Pianka Eucafeel – charakteryzuje się wspaniałym dostosowaniem do kształtu ciała, przez co komfort snu jest niesamowity.

Jak rozpakować materac?

Po otrzymaniu materaca należy rozpakować paczkę, ściągnąć folię zabezpieczającą i umieść materac na płaskiej powierzchni np. na stelażu łóżka. Materac należy pozostawić w tej formie przez (48-72 godziny) do pełnego rozprężenia po czym będzie gotowy do użytku. Zalecamy rozpakować paczkę jak najszybciej i pozwolić odzyskać materacowi swoją naturalną formę.

Informacje dodatkowe:

 • Materace o rozmiarach mniejszych niż 100×200 cm zazwyczaj zostają wysłane niezrolowane.
 • Nie zaleca się przechowywania materaca hermetycznie zapakowanego dłużej niż przez 14 dni. Po rozpakowaniu materaca nie należy go przewozić w pozycji pionowej.
 • Stelaż, na którym będzie usytuowany materac, powinien być wykonany z listew sprężynujących, sosnowych lub bukowych.  W przypadku materacy sprężynowych odległość między listwami nie powinna być większa niż 30-40 mm, dla pozostałych materacy odległość ta może oscylować między 50-60 mm.
 • Kolory materiałów użytych w produkcji materaca mogą się różnić od tych przedstawionych na zdjęciu, z zachowaniem ich właściwości.
 • Materiały użyte przy produkcji materacy to różnego rodzaju pianki poliuretanowe, lateksy, visco itp., są to produkty o wysokim współczynniku ściśliwości oraz sprężystości, dlatego jako producent zastrzegamy sobie prawo do tolerancji ujemnej i dodatniej +/- 2% na szerokości i długości materaca oraz +/- 1 cm dla jego wysokości.
 • Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z szczegółami dostawy.
Rozmiar

, , , , , ,