Materac z pianki REDA

Materac z pianki REDA

519 780 

Wyczyść
Ilość
SKU: FDM-142 Kategorie: ,

Opis i zastosowanie

Materac Reda w szczególności stworzono z pianki poliuretanowej T25. Przez zwiększoną wytrzymałość i rewelacyjnej przepuszczalności powietrza umożliwia wspaniałą izolację termiczną. Na dodatek nie odkształca się dzięki czemu zapewnia wygodny sen. Produkt wyposażono również w Lateks Ocean Blue Gel. Dlatego zapewnia on optymalną regulację ciepła, jest antyalergiczny i niezwykle wytrzymały, a do tego przystosowuje się do kształtu ciała. Dodatkowo składa się z żelowych kapsułek, których celem jest pochłanianie ciepła produkowanego przez ciało, w konsekwencji czego ograniczają dostawanie się wilgoci w środek materaca. Ponadto opisywany materac jest dwustronny, dlatego można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, przedłuży to jego żywotność i będzie on długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Parametry techniczne:

 • Wysokość: 10 cm
 • Pokrowiec: Tak, zdejmowany
 • Budowa: Pianka poliuretanowa, lateks ocean blue gel
 • Materac dwustronny: Tak
 • Twardość: H2/H3
 • Gwarancja producenta: 2 lata

Jak dobrać twardość materaca?

H1 – materac miękki – dla osoby do 60 kg H2 – średnio-miękki – dla osoby od 50 do 80 kg
H3 – średnio-twardy – dla osoby od 70 do 110 kg H4 – twardy – dla osoby powyżej 100 kg

Antyalergiczny pokrowiec

Materac zaopatrzono w zapinany na zamek błyskawiczny pikowany pokrowiec. Powstał on z certyfikowanych materiałów antyalergicznych najwyższej jakości. Pokrowiec znamionują niesamowita świeżość i miękkość wykonania. Materiał, z którego został zrobiony zapewnia odpowiedni przepływ powietrza w materacu oraz należytą wentylację. Zastosowanie takiej ochrony korzystnie działa na materac i wydłuża jego żywotność. Dodatkowo jest delikatny w dotyku, odporny na rozciągnięcia i zabrudzenia, a do tego można go prać w pralce w temperaturze 30° C. Pokrowiec wykonano z poliestru

Budowa materaca:

 1. Pokrowiec Premium Jersey 3D – wykonany z materiałów antyalergicznych, ściągany, możliwość prania w pralce.
 2. Pianka poliuretanowa T25 –  pianka o podwyższonej wytrzymałości i dobrej przepuszczalności powietrza. Nie odkształca się, zapewniając  większą żywotność materaca I świetną izolację termiczną.
 3. Lateks OCEAN BLUE GEL – dopasowuje się do kształtu ciała i zapewnia dokonałą wentylację podczas snu, a zastosowane żelowe kapsułki absorbują wilgoć.

Jak rozpakować materac?

Po otrzymaniu materaca należy rozpakować paczkę, ściągnąć folię zabezpieczającą i umieść materac na płaskiej powierzchni np. na stelażu łóżka. Materac należy pozostawić w tej formie przez (48-72 godziny) do pełnego rozprężenia po czym będzie gotowy do użytku. Zalecamy rozpakować paczkę jak najszybciej i pozwolić odzyskać materacowi swoją naturalną formę.

Informacje dodatkowe:

 • Materace o rozmiarach mniejszych niż 100×200 cm zazwyczaj zostają wysłane niezrolowane.
 • Nie zaleca się przechowywania materaca hermetycznie zapakowanego dłużej niż przez 14 dni. Po rozpakowaniu materaca nie należy go przewozić w pozycji pionowej.
 • Stelaż, na którym będzie usytuowany materac, powinien być wykonany z listew sprężynujących, sosnowych lub bukowych.  W przypadku materacy sprężynowych odległość między listwami nie powinna być większa niż 30-40 mm, dla pozostałych materacy odległość ta może oscylować między 50-60 mm.
 • Kolory materiałów użytych w produkcji materaca mogą się różnić od tych przedstawionych na zdjęciu, z zachowaniem ich właściwości.
 • Materiały użyte przy produkcji materacy to różnego rodzaju pianki poliuretanowe, lateksy, visco itp., są to produkty o wysokim współczynniku ściśliwości oraz sprężystości, dlatego jako producent zastrzegamy sobie prawo do tolerancji ujemnej i dodatniej +/- 2% na szerokości i długości materaca oraz +/- 1 cm dla jego wysokości.
 • Przed zakupem prosimy o zapoznanie się z szczegółami dostawy.
Rozmiar

, , , , , , ,