Materac nawierzchniowy TERMOPLASTYCZNY LETTA

Materac nawierzchniowy TERMOPLASTYCZNY LETTA

524 1,178 

  • Darmowa Dostawa: Kurier DPD
  • Towar wysyłamy w ciągu 5-12 dni robocze. Szczegóły
Wyczyść
Ilość
EAN: 7416156208611 SKU: JAN-039 Kategoria: Tag:

Nakładka na materac

Materac posłaniowy Termoelastyczny LETTA to fenomenalna nakładka, która sprawi, że sfatygowany materac lub kanapa staną się idealnym miejscem do spania. Przez swoją nieprzeciętną lekkość i możliwość skręcenia potrzebuje mało miejsca, dlatego jego przechowywanie jest proste, funkcjonalne i nie zajmuje wiele przestrzeni. Niespodziewani goście już zawsze będą mieli zagwarantowane miejsce do spania, które jest przytulne jak własne łóżko. Natomiast użytkowany codziennie ożywi sfatygowane meble będzie to zasługą proponowanej przez nas nakładki.

Materac Termoelastyczny dostępny w wielu rozmiarach wyprodukowano z typu pianki, termoelastycznej która reaguje na ciepłotę ciała i w związku z jej wzrostem, zwiększa swoją elastyczność.

Materac posłaniowy termoelastyczny LETTA z pokrowcem

Materac został zaopatrzony w zamykany pokrowiec Smart zrobiony z łagodnej i przyjemnej w dotyku tkaniny. Pokrowiec jest niezwykle mocny, zachowuje początkową kondycję i idealne otacza materac. Pozwala na należyte podparcie ciała i wspomaga działalność stref wkładu, zaś pikowana konfiguracja łagodnie masuje ciało odpręża i poprawia krążenie. Pokrowiec można z łatwością zdjąć i uprać w temperaturze maksymalnie 40°C, a mimo to nie utraci on swoich właściwości. Produkt posiada certyfikatem OEKO-TEX Standard 100.

Parametry techniczne

Wysokość 6 cm
Pokrowiec Smart, zamykany na zamek
Skład pianka termoelastyczna 4 cm
Materac dwustronny tak

Informacje dodatkowe:

  • 2 lata gwarancji producenta.
  • Termin realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.
Rozmiar

, , , , , , , , , , , , , , , , ,