Materac piankowy wysokoelastyczny BENITA

Materac piankowy wysokoelastyczny BENITA

1,751 4,002 

  • Darmowa Dostawa: Kurier DPD
  • Towar wysyłamy w ciągu 5-12 dni robocze. Szczegóły
Wyczyść
Ilość

Materac z pianki

Przedstawiony na zdjęciu obok materac piankowy wysokoelastyczny BENITA to wysokiego gatunku produkt zrobiony z myślą o spokojnym, komfortowym i odprężającym śnie. Dobór właściwego materaca jest bardzo ważny, dlatego że wpływa on na rangę i wygodę snu. Przez celny wybór materaca sen jest przyjemny i odprężający, co stanowi podstawę wydajnej pracy i dostarcza witalności na cały dzień, a ponadto zapewnia dobrą kondycję fizyczną i umysłową.

Materac piankowy wysokoelastyczny

Dostępny w wielu rozmiarach materac BENITA stworzono z odmiany wysokoelastycznej pianki ze zwiększoną gęstością i sprężystością, dlatego znakomicie dostosowuje się do kształtu ciała oraz typu pianki, termoelastycznej która reaguje na ciepłotę ciała i w związku z jej wzrostem, zwiększa swoją elastyczność. Dzięki takim cechom materac zapewnia niespotykaną wygodę użytkowania i doskonali jakość snu. Opisywany materac jest dwustronny, dlatego można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, przedłuży to jego żywotność w związku z czym będzie długo spełniać oczekiwania użytkowników. Materac jest przystosowany do standardowych i regulowanych stelaży.

Zdejmowany pokrowiec

Materac został wyposażony w zamykany pokrowiec Spin, który Umożliwia odpowiednie podparcie kręgosłupa i minimalizuje punkty nacisku, natomiast wyszukana konfiguracja subtelnie masuje ciało odpręża. Tkanina świetnie wchłania wilgoć oraz zapewnia poprawną rotację powietrza, co więcej nie powoduje podrażnień, a na jej powierzchni nie rozmnażają się zarazki. Spin powleczono powłoką Sanitized®, która uniemożliwia rozwój pleśni, grzybów i bakterii. Pokrowiec można z łatwością zdjąć i wyczyścić w temperaturze maksymalnie 40°C, a pomimo tego nie utraci on swoich właściwości. Produkt jest opatrzony certyfikatem OEKO-TEX Standard 100.

Parametry techniczne

Wysokość 22 cm
Pokrowiec Spin, zamykany na zamek (zamiennie Silver Protect)
Skład pianka termoelastyczna 6 cm,
pianka wysokoelastyczna 16 cm
Twardość miękki / średnio twardy
Materac dwustronny tak
Do stelaży przystosowany do stelaży standardowych i regulowanych

Informacje dodatkowe:

  • 5 lat gwarancji producenta.
  • Termin realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.
  • Pokrowiec można zamienić na Silver Protect.
Rozmiar

, , , , , , , , , , , , , , ,