Materac piankowy SEDAT

Materac piankowy SEDAT

1,453 3,455 

  • Darmowa Dostawa: Kurier DPD
  • Towar wysyłamy w ciągu 5-12 dni robocze. Szczegóły
Wyczyść
Ilość

Materac z pianki dla dziecka

Prezentowany na zdjęciu obok materac 80×200 piankowy SEDAT z serii Kids to wysokiej jakości produkt zrobiony w trosce o przyjemny, wygodny i odprężający sen. Dobór właściwego materaca jest niezwykle ważny, dlatego że wpływa on na jakość i wygodę snu. Prawidłowy materac zapewnia przyjemny i błogi wypoczynek, co stanowi fundament efektywnej pracy i dostarcza witalności na cały dzień, a ponadto jest gwarantem świetną sprawność umysłową i fizyczną.

Materac piankowy SEDAT

Materac SEDAT dostępny również w wielu innych rozmiarach wyprodukowano z połączenia kilku pianek: jednej o wzmocnionej gęstości, drugiej trudnopalnej. SEDAT jest nasączony otrzymywanym z kwiatów gorzkiej pomarańczy olejkiem Neroli, który ma pozytywny wpływ na układ nerwowy, przychylnie oddziałuje na bezsenność oraz działa uspokajająco. Przez takie rozwiązania materac zapewnia niespotykaną wygodę użytkowania i doskonali intensywność snu. Omawiany materac jest dwustronny, przez co można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, przedłuży to jego żywotność w związku z czym będzie długo spełniać oczekiwania użytkowników. Materac jest przystosowany zarówno do standardowych jak i regulowanych stelaży.

Zdejmowany pokrowiec

Materac został zaopatrzony w zamykany pokrowiec Gandalf, który spaja dwa kolory – biały i szary. Materiał produktu jest nadzwyczajnie elastyczna, w związku z czym wspiera giętkość wnętrza materaca oraz umożliwia jego doskonałe dostosowanie do ciała. Gandalf jest bardzo giętki a do tego pokryty powłoką Sanitized®, która powstrzymuje rozwój pleśni, grzybów i bakterii. Pokrowiec można bez problemu ściągnąć i wyczyścić w temperaturze maksymalnie 40°C, a mimo to nie utraci on swoich właściwości. Produkt jest opatrzony certyfikatem OEKO-TEX Standard 100.

Parametry techniczne

Wysokość 20 cm
Pokrowiec Gandalf, zamykany na zamek (zamiennie Grey)
Skład połączenie pianek
Twardość średnio twardy
Materac dwustronny tak
Do stelaży przystosowany do stelaży standardowych i regulowanych

Informacje dodatkowe:

  • 4 lata gwarancji producenta.
  • Termin realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.
  • Pokrowiec można zamienić na Grey.
Rozmiar

, , , , , , , , , , , , , , ,