Materac piankowy ADORA

Materac piankowy ADORA

1,676 4,094 

  • Darmowa Dostawa: Kurier DPD
  • Towar wysyłamy w ciągu 5-12 dni robocze. Szczegóły
Wyczyść
Ilość

Twardy materac

Prezentowany na zdjęciu obok materac piankowy 140×200 twardy ADORA to wysokiego formatu produkt stworzony z troską o wygodny, komfortowy i spokojny sen. Wybór właściwego materaca jest bardzo ważny, ponieważ wpływa on na jakość i wygodę snu. Prawidłowy materac zapewnia odprężający i relaksujący sen, co stanowi fundament efektywnej pracy i dostarcza witalności na cały dzień, a ponadto zapewnia świetną sprawność umysłową i fizyczną.

Materac piankowy 140×200 twardy

Dostępny w wielu rozmiarach materac ADORA stworzono z typu pianki, termoelastycznej która reaguje na ciepłotę ciała i w związku z jej wzrostem, zwiększa swoją elastyczność oraz odmiany wysokoelastycznej pianki ze zwiększoną gęstością i sprężystością, dlatego znakomicie dostosowuje się do kształtu ciała, a także najwyższej jakości pianki poliuretanowej, która odznacza się trwałością, odpornością na uszkodzenia i lekkością. Przez takie rozwiązania materac gwarantuje niespotykaną wygodę użytkowania i doskonali jakość snu. Omawiany materac jest dwustronny, dlatego można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, wydłuży to jego żywotność w związku z czym będzie długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Pokrowiec na zamek

Materac zaopatrzono w zapinany pokrowiec Spin, który Umożliwia należyte podparcie kręgosłupa i minimalizuje punkty nacisku, a wyszukana budowa subtelnie masuje ciało relaksuje. Tkanina doskonale wchłania wilgoć a także zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, ponadto nie wywołuje podrażnień, a na jej powierzchni nie namnażają się drobnoustroje. Spin opatrzono powłoką Sanitized®, która powstrzymuje rozwój pleśni, grzybów i bakterii. Pokrowiec można łatwo ściągnąć i wyczyścić w temperaturze maksymalnie 40°C, a pomimo tego nie utraci on swoich właściwości. Produkt posiada certyfikatem OEKO-TEX Standard 100.

Parametry techniczne

Wysokość 22 cm
Pokrowiec Spin, zamykany na zamek (zamiennie Silver Protect)
Skład pianka termoplastyczna (obustronnie) 2 cm,
pianka wysokoelastyczna (obustronnie) 3 cm,
pianka poliuretanowa 12 cm
Twardość twardy
Materac dwustronny tak

Informacje dodatkowe:

  • 5 lat gwarancji producenta.
  • Termin realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.
  • Pokrowiec można zamienić na Silver Protect.
Rozmiar

, , , , , , , , , , , , , , ,