Materac lateksowy ZIDON Elegant

Materac lateksowy ZIDON Elegant

2,720 6,122 

  • Darmowa Dostawa: Kurier DPD
  • Towar wysyłamy w ciągu 5-12 dni robocze. Szczegóły
Wyczyść
Ilość

Materac lateksowy ZIDON Elegant

Prezentowany na zdjęciu obok Materac lateksowy ZIDON Elegant to wysokiej klasy produkt stworzony w trosce o przyjemny, wygodny i odprężający sen. Wybór prawidłowego materaca jest bardzo ważny, dlatego że oddziałuje on na jakość i wygodę snu. Prawidłowy materac zapewnia odprężający i relaksujący sen, co stanowi fundament efektywnej pracy i dodaje energii na cały dzień, a ponadto jest gwarantem świetną sprawność umysłową i fizyczną.

Materac lateksowy ZIDON Elegant

Dostępny w wielu rozmiarach materac ZIDON Elegant wyprodukowano z rewolucyjnego lateksu Pulse, który jest niepodatny na uszkodzenia, solidny, przewiewny i sprężysty, a do tego do jego produkcji wykorzystano technologię SonoCore, ekologiczną i zużywającą 2/3 energii mniej oraz odmiany wysokoelastycznej pianki ze zwiększoną gęstością i sprężystością, dlatego doskonale dopasowuje się do kształtu ciała. Przez takie rozwiązania materac gwarantuje wysoki komfort użytkowania i polepsza jakość snu. Przedstawiony materac jest dwustronny, dlatego można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, przedłuży to jego żywotność w związku z czym będzie długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Pokrowiec na materac

Materac zaopatrzono w zapinany pokrowiec Biaxial, który wpływa na rdzeń materaca zwiększając jego elastyczność. Materiał w nim zastosowana znamionuje się sprężystością dlatego rozciąga się nawet do 50% w różne strony. Pokrowiec jest niezwykle trwały, zatrzymuje pierwotną formę i wspaniałe opasuje materac. Umożliwia odpowiednie podparcie kręgosłupa i ogranicza punkty nacisku, a bąbelkowa konfiguracja łagodnie masuje ciało rozluźnia i polepsza krążenie. Pokrowiec można bez trudu zdjąć i wyprać w maksymalnej temperaturze 40°C. Tkanina posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Parametry techniczne

Wysokość 25 cm
Pokrowiec Biaxial, zamykany na zamek
Skład lateks Pulse 6 cm,
pianka wysokoelastyczna 18 cm
Twardość średnio twardy / twardy
Materac dwustronny tak
Strefy twardości 7 stref twardości
Do stelaży materac przystosowany do standardowych i regulowanych stelaży

Informacje dodatkowe:

  • 15 lat gwarancji producenta.
  • Termin realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.
  • Materac posiada 7 stref twardości.
  • Produkt przystosowany do regulowanych stelaży.
Rozmiar

, , , , , , , , , , , , , , ,