Materac lateksowy ROLAN

Materac lateksowy ROLAN

4,501 9,244 

  • Darmowa Dostawa: Kurier DPD
  • Towar wysyłamy w ciągu 5-12 dni robocze. Szczegóły
Wyczyść
Ilość

Materac z lateksu

Przedstawiony na zdjęciu obok materac lateksowy 120×200 ROLAN to wysokiej jakości produkt stworzony z troską o wygodny, komfortowy i spokojny sen. Wybór odpowiedniego materaca jest niezwykle ważny, dlatego że wpływa on na jakość i wygodę snu. Przez celny wybór materaca sen jest błogi i relaksujący, co stanowi podstawę wydajnej pracy i dodaje energii na cały dzień, a przy tym jest gwarantem świetną sprawność umysłową i fizyczną.

Materac lateksowy 120×200

Dostępny w wielu rozmiarach materac stworzono z elastycznego i sprężystego lateksu lateksu, który jest robiony z naturalnego pochodzenia mleczka kauczukowego albo jest połączeniem lateksu naturalnego z syntetycznym. Wskutek takich przymiotów materac zapewnia niespotykaną wygodę użytkowania i doskonali jakość snu. Opisywany materac jest dwustronny, dlatego można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, przedłuży to jego żywotność w związku z czym będzie długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Wytrzymały pokrowiec

Materac wyposażono w zamykany pokrowiec Paint Cotton, który jest wykonany z naturalnej bawełny. Poszewka białą barwę zawdzięcza naturalnym procesom bielenia bez chemicznych i szkodliwych chemikaliów. Materiał świetnie wchłania wilgoć oraz zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, co więcej nie wywołuje podrażnień, a na jej powierzchni nie namnażają się zarazki. Paint Cotton jest antyalergiczny, bez problemu można go zdjąć uprać w temperaturze do 40°C i używać ponownie. Pokrowiec jest opatrzony certyfikatem OEKO-TEX Standard 100.

Parametry techniczne

Wysokość 18 cm
Pokrowiec Paint Cotton, zamykany na zamek
Skład naturalny lateks
Twardość miękki
Materac dwustronny tak

Informacje dodatkowe:

  • 7 lat gwarancji producenta.
  • Termin realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.
Rozmiar

, , , , , , , , , , , , ,