Materac lateksowy dla dziecka ABRIL

Materac lateksowy dla dziecka ABRIL

1,304 2,686 

  • Darmowa Dostawa: Kurier DPD
  • Towar wysyłamy w ciągu 5-12 dni robocze. Szczegóły
Wyczyść
Ilość

Materac dla dziecka

Widoczny na zdjęciu po prawej materac lateksowy dla dziecka 90×200 ABRIL to wysokiej jakości produkt stworzony z troską o wygodny, komfortowy i spokojny sen. Wybór właściwego materaca jest niezwykle ważny, ponieważ oddziałuje on na jakość i poziom snu. Przez celny wybór materaca sen jest błogi i relaksujący, co stanowi fundament efektywnej pracy i dodaje energii na cały dzień, a przy tym zapewnia dobrą kondycję fizyczną i umysłową. ABRIL należy do materacy z serii KIDS, którą stworzono zmyślą o najmniejszych. Jest bezpieczna dla dzieci, a dodatkowo zapewnia spokojny i wygodny sen jak również właściwą jakość odpoczynku.

Materac lateksowy dla dziecka 90×200

Materac ABRIL dostępny również w wielu innych rozmiarach stworzono z prężnego i elastycznego lateksu, który powstaje z mleczka kauczukowego naturalnego pochodzenia albo jest połączeniem lateksu naturalnego z syntetycznym. Wskutek takich przymiotów materac zapewnia wysoki komfort użytkowania i poprawia doniosłość snu. Przedstawiony materac jest dwustronny, przez co można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, wydłuży to jego żywotność w związku z czym będzie długo spełniać oczekiwania użytkowników. Produkt uzyskał pozytywną opinię środowisk ortopedycznych oraz jest przystosowany do regulowanych stelaży.

Zdejmowany pokrowiec

Materac zaopatrzono w zamykany pokrowiec Grey stworzony z delikatnej i przyjemnej w dotyku tkaniny. Jest ona gładka, nie podrażnia skóry, a także zapewnia bezpieczeństwo używania oraz odpowiednią higienę. Grey pokryto powłoką Sanitized®, która powstrzymuje rozwój pleśni, grzybów i bakterii. Pokrowiec można bez problemu zdjąć i uprać w temperaturze maksymalnie 40°C, a mimo to nie utraci on swoich właściwości. Produkt posiada certyfikatem OEKO-TEX Standard 100.

Parametry techniczne

Wysokość 14 cm
Pokrowiec Grey, zamykany na zamek (zamiennie Gandalf)
Skład lateks 12 cm
Twardość średnio twardy
Materac dwustronny tak
Strefy twardości 7 stref twardości
Stelaże przystosowany do standardowych i regulowanych stelaży

Informacje dodatkowe:

  • 5 lat gwarancji producenta.
  • Termin realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.
  • Pokrowiec można zamienić na Gandalf.
Rozmiar

, , , , , , , , , , , , ,