Materac kieszeniowy z lateksem UMUT

Materac kieszeniowy z lateksem UMUT

1,381 3,565 

  • Darmowa Dostawa: Kurier DPD
  • Towar wysyłamy w ciągu 5-12 dni robocze. Szczegóły
Wyczyść
Ilość

Materac z wkładem lateksowym

Widoczny na zdjęciu obok materac kieszeniowy z lateksem UMUT to wysokiej klasy produkt stworzony w trosce o przyjemny, wygodny i odprężający sen. Wybór odpowiedniego materaca jest niesamowicie ważny, ponieważ wpływa on na jakość i wygodę snu. Prawidłowy materac zapewnia odprężający i relaksujący sen, co stanowi fundament efektywnej pracy i dodaje energii na cały dzień, a ponadto jest gwarantem świetną sprawność umysłową i fizyczną.

Materac kieszeniowy z lateksem

Dostępny w wielu rozmiarach materac UMUT  zrobiono z prężnego i elastycznego lateksu, który powstaje z naturalnego pochodzenia mleczka kauczukowego albo jest połączeniem lateksu naturalnego z syntetycznym oraz systemu sprężyn multipocketowych o gęstości 500/m2, który jest skonstruowany ze sprężyn umieszczonych w pojedynczych kieszeniach materiałowych, taki wkład zapewnia podparcie ciała w każdym punkcie na całej jego długości. Wskutek takich przymiotów materac gwarantuje niespotykaną wygodę użytkowania i doskonali intensywność snu. Opisywany materac jest dwustronny, dlatego można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, przedłuży to jego żywotność w związku z czym będzie długo spełniać oczekiwania użytkowników. Produkt uzyskał pozytywną opinię ośrodków rehabilitacyjnych i posiada siedem stref twardości.

Zapinany pokrowiec

Materac zaopatrzono w zapinany pokrowiec Tencel zrobiony z delikatnej i miłej w dotyku tkaniny nieszkodliwej dla środowiska. Tkanina doskonale pochłania wilgoć i zapewnia poprawną rotację powietrza, ponadto nie powoduje podrażnień, a na jej powierzchni nie namnażają się drobnoustroje. Tencel nie wywołuje alergii ani uczuleń, bez problemu można go zdjąć uprać w temperaturze do 40°C i używać ponownie. Pokrowiec jest opatrzony certyfikatem OEKO-TEX Standard 100.

Parametry techniczne

Wysokość 18 cm
Pokrowiec Tencel, zamykany na zamek (zamiennie Silver Protect)
Skład lateks (obustronnie) 2 cm,
sprężyny multipocket 12 cm
Twardość średnio twardy
Materac dwustronny tak
Strefy twardości 7 stref twardości

Informacje dodatkowe:

  • 7 lat gwarancji producenta.
  • Termin realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.
  • Pokrowiec można zamienić na Silver Protect.
Rozmiar

, , , , , , , , , , , , , , ,