Materac kieszeniowy SAMAT SILVER

Materac kieszeniowy SAMAT SILVER

1,403 2,816 

  • Darmowa Dostawa: Kurier DPD
  • Towar wysyłamy w ciągu 5-12 dni robocze. Szczegóły
Wyczyść
Ilość

Materac z kokosem

Widoczny na zdjęciu obok materac 80×200 kieszeniowy SAMAT w pokrowcu Silver Protect to wysokiej klasy produkt skonstruowany z myślą o spokojnym, komfortowym i odprężającym śnie. Wybór odpowiedniego materaca jest bardzo ważny, dlatego że oddziałuje on na jakość i poziom snu. Prawidłowy materac zapewnia przyjemny i błogi wypoczynek, co stanowi podstawę wydajnej pracy i dodaje energii na cały dzień, a ponadto zapewnia świetną sprawność umysłową i fizyczną.

Materac 80×200 kieszeniowy

Dostępny w wielu rozmiarach materac SAMAT zrobiono z systemu sprężyn kieszeniowych, który jest złożony z zamkniętych w pojedynczych materiałowych otulinach sprężyn, taki wkład zapewnia podparcie ciała w każdym punkcie na całej jego długości oraz wysokiej jakości wkładu kokosowego z z otulającej orzech łupiny kokosowe, który utwardza i usztywnia cały materac, dzięki temu jego żywotność jest wydłużona. Dzięki takim cechom materac zapewnia wysoki komfort użytkowania i doskonali intensywność snu. Omawiany materac jest dwustronny, przez co można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, wydłuży to jego żywotność w związku z czym będzie długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Zdejmowany pokrowiec

Materac został wyposażony w zamykany pokrowiec Silver Protect zrobiony z łagodnej i przyjemnej w dotyku dzianiny, która posiada cechy antyalergiczne. Produkt zrobiono z wykorzystaniem srebrnej warstwy, co zapobiega rozmnażaniu bakterii, oraz hamuje elektryzowanie. Dzięki użytemu srebru pokrowiec nie przyciąga kurzu w dodatku jest przez długi czas świeży i neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Pokrowiec można z łatwością zdjąć i wyprać w temperaturze maksymalnie 40°C, a mimo to nie utraci on swoich właściwości. Produkt posiada certyfikatem OEKO-TEX Standard 100.

Parametry techniczne

Wysokość 18 cm
Pokrowiec Silver Protect
Skład kokos (obustronnie) 2 cm,
sprężyny kieszeniowe 12cm
Twardość twardy
Materac dwustronny tak

Informacje dodatkowe:

  • 3 lat gwarancji producenta.
  • Termin realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.
Rozmiar

, , , , , , , , , , , , , , ,