Materac kieszeniowy kokos SAMAT Dream

Materac kieszeniowy kokos SAMAT Dream

1,891 4,139 

  • Darmowa Dostawa: Kurier DPD
  • Towar wysyłamy w ciągu 5-12 dni robocze. Szczegóły
Wyczyść
Ilość

Materac kieszeniowy

Przedstawiony na zdjęciu po prawej materac kieszeniowy kokos SAMAT Dream to wysokiego formatu produkt sporządzony w trosce o przyjemny, wygodny i odprężający sen. Wybór odpowiedniego materaca jest niesamowicie ważny, dlatego że wpływa on na jakość i poziom snu. Dzięki dobremu materacowi sen jest błogi i relaksujący, co stanowi podstawę wydajnej pracy i dostarcza witalności na cały dzień, a przy tym jest gwarantem świetną sprawność umysłową i fizyczną.

Materac kieszeniowy kokos

Materac SAMAT Dream dostępny również w wielu innych rozmiarach zrobiono z wysokiej jakości wkładu kokosowego z naturalnej łupiny orzecha kokosowego, który utwardza i usztywnia cały materac, dzięki temu jego żywotność jest wydłużona. Komponentem jest również typ pianki, termoelastycznej która reaguje na ciepłotę ciała i w związku z jej wzrostem, zwiększa swoją elastyczność, a także system sprężyn kieszeniowych, który jest złożony z zamkniętych w pojedynczych materiałowych otulinach sprężyn, taki wkład zapewnia podparcie ciała w każdym punkcie na całej jego długości. Wskutek takich przymiotów materac zapewnia niespotykaną wygodę użytkowania i poprawia jakość snu. Przedstawiony materac jest dwustronny, dlatego można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, wydłuży to jego żywotność w związku z czym będzie długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Zdejmowany pokrowiec

Materac zaopatrzono w zapinany pokrowiec Tencel stworzony z delikatnej i miłej w dotyku tkaniny nieszkodliwej dla środowiska. Tkanina świetnie wchłania wilgoć i zapewnia odpowiednią rotację powietrza, co więcej nie powoduje podrażnień, a na jej powierzchni nie namnażają się drobnoustroje. Tencel nie wywołuje alergii ani uczuleń, można go łatwo zdjąć wyprać w temperaturze do 40°C i korzystać ponownie. Pokrowiec posiada certyfikat OEKO-TEX Standard 100.

Parametry techniczne

Wysokość 26 cm
Pokrowiec Tencel, zamykany na zamek (zamiennie Silver Protect)
Skład pianka termoelastyczna (obustronnie) 4 cm,
kokos (obustronnie) 2 cm,
sprężyny kieszeniowe 12cm
Twardość średnio twardy
Materac dwustronny tak

Informacje dodatkowe:

  • 5 lat gwarancji producenta.
  • Termin realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.
  • Pokrowiec można zamienić na Silver Protect.
Rozmiar

, , , , , , , , , , , , , , ,