Materac kieszeniowy dziecięcy TURAL

Materac kieszeniowy dziecięcy TURAL

700 1,453 

  • Darmowa Dostawa: Kurier DPD
  • Towar wysyłamy w ciągu 5-12 dni robocze. Szczegóły
Wyczyść
Ilość

Materac dla dziecka

Widoczny na zdjęciu obok materac kieszeniowy dziecięcy TURAL to wysokiej jakości produkt skonstruowany w trosce o przyjemny, wygodny i odprężający sen. Dobór odpowiedniego materaca jest bardzo ważny, dlatego że wpływa on na rangę i wygodę snu. Prawidłowy materac zapewnia przyjemny i błogi wypoczynek, co stanowi fundament efektywnej pracy i dostarcza witalności na cały dzień, a przy tym jest gwarantem dobrą kondycję fizyczną i umysłową. ABC jest częścią materacy z serii KIDS, którą stworzono z troską o najmniejszych. Jest bezpieczna dla dzieci, a do tego zapewnia spokojny i wygodny sen jak również właściwą jakość odpoczynku.

Materac kieszeniowy dziecięcy

Dostępny w wielu rozmiarach materac TURAL wyprodukowano z systemu sprężyn kieszeniowych, który jest złożony z zamkniętych w pojedynczych materiałowych otulinach sprężyn, taki wkład zapewnia podparcie ciała w każdym punkcie na całej jego długości oraz wysokiego gatunku pianki poliuretanowej, która cechuje się lekkością, trwałością i odpornością na uszkodzenia. Dzięki takim cechom materac zapewnia niespotykaną wygodę użytkowania i poprawia intensywność snu. Przedstawiony materac jest dwustronny, przez co można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, przedłuży to jego żywotność w związku z czym będzie długo spełniać oczekiwania użytkowników. Materac uzyskał pozytywną opinię środowisk rehabilitacyjnych.

Pokrowiec na zamek

Materac zaopatrzono w zapinany pokrowiec Grey zrobiony z łagodnej i przyjemnej w dotyku tkaniny. Jest ona jedwabista, nie podrażnia skóry, a także gwarantuje bezpieczeństwo używania oraz odpowiednią higienę. Grey powleczono powłoką Sanitized®, która uniemożliwia rozwój pleśni, grzybów i bakterii. Pokrowiec można łatwo zdjąć i wyprać w temperaturze maksymalnie 40°C, a pomimo tego nie straci on swoich właściwości. Produkt posiada certyfikatem OEKO-TEX Standard 100.

Parametry techniczne

Wysokość 18 cm
Pokrowiec Grey, zamykany na zamek (zamiennie Gandalf)
Skład pianka poliuretanowa (obustronnie) 2 cm,
sprężyny kieszeniowe 12 cm
Twardość średnio twardy
Materac dwustronny tak

Informacje dodatkowe:

  • 3 lat gwarancji producenta.
  • Termin realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.
  • Pokrowiec można zamienić na Gandalf.
Rozmiar

, , , , , , , , , , , , , , ,