Materac kieszeniowy BIBIANA Smart

Materac kieszeniowy BIBIANA Smart

1,200 2,922 

  • Darmowa Dostawa: Kurier DPD
  • Towar wysyłamy w ciągu 5-12 dni robocze. Szczegóły
Wyczyść
Ilość

Materac kieszeniowy

Prezentowany na zdjęciu po prawej materac sprężynowy kieszeniowy 180×200 BIBIANA Smart to wysokiego formatu produkt skonstruowany z myślą o spokojnym, komfortowym i odprężającym śnie. Dobór odpowiedniego materaca jest niezwykle ważny, dlatego że wpływa on na jakość i poziom snu. Przez celny wybór materaca sen jest przyjemny i odprężający, co stanowi fundament efektywnej pracy i dostarcza witalności na cały dzień, a przy tym jest gwarantem dobrą kondycję fizyczną i umysłową.

Materac sprężynowy kieszeniowy 180×200

Materac BIBIANA Smart dostępny również w wielu innych rozmiarach stworzono z rodzaju wysokoelastycznej pianki o powiększonej sprężystości i gęstości, dlatego doskonale dopasowuje się do kształtu ciała oraz systemu sprężyn kieszeniowych, który jest złożony z zamkniętych w pojedynczych materiałowych otulinach sprężyn o gęstości 500/m2, taki wkład zapewnia podparcie ciała w każdym punkcie na całej jego długości, a także typu pianki, termoelastycznej która reaguje na ciepłotę ciała i w związku z jej wzrostem, zwiększa swoją elastyczność. Dzięki takim cechom materac zapewnia niespotykaną wygodę użytkowania i polepsza doniosłość snu. Przedstawiony materac posiada 7 stref twardości i jest dwustronny, dlatego można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, wydłuży to jego żywotność w związku z czym będzie długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Wytrzymały pokrowiec

Materac zaopatrzono w zapinany pokrowiec Smart wykonany z łagodnej i przyjemnej w dotyku tkaniny. Poszewka jest nadzwyczaj solidna, zachowuje pierwotny kształt i kapitalnie osłania materac. Umożliwia należyte podparcie ciała i wspomaga działalność stref wkładu, tudzież pikowana budowa finezyjnie masuje ciało rozluźnia i poprawia krążenie. Pokrowiec można łatwo zdjąć i wyprać w temperaturze maksymalnie 40°C, a mimo to nie utraci on swoich właściwości. Produkt posiada certyfikatem OEKO-TEX Standard 100.

Parametry techniczne

Wysokość 20 cm
Pokrowiec Smart, zamykany na zamek
Skład pianka wysokoelastyczna 3 cm,
sprężyny multipocket 12 cm,
pianka termoelastyczna 3 cm
Twardość średnio twardy
Materac dwustronny tak

Informacje dodatkowe:

  • 5 lat gwarancji producenta.
  • Termin realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.
Rozmiar

, , , , , , , , , , , , , , ,