Materac lateksowy ABELLA

Materac lateksowy ABELLA

2,418 5,100 

  • Darmowa Dostawa: Kurier DPD
  • Towar wysyłamy w ciągu 5-12 dni robocze. Szczegóły
Wyczyść
Ilość

Materac wyłącznie z lateksu

Przedstawiony na zdjęciu po prawej materac lateksowy 80×200 ABELLA to wysokiej klasy produkt zrobiony z myślą o spokojnym, komfortowym i odprężającym śnie. Wybór właściwego materaca jest niesamowicie ważny, dlatego że oddziałuje on na jakość i wygodę snu. Dzięki dobremu materacowi sen jest przyjemny i odprężający, co stanowi podstawę wydajnej pracy i dostarcza witalności na cały dzień, a ponadto zapewnia dobrą kondycję fizyczną i umysłową.

Materac lateksowy 80×200

Dostępny w wielu rozmiarach materac ABELLA wyprodukowano z elastycznego i sprężystego lateksu, który powstaje z naturalnego pochodzenia mleczka kauczukowego albo jest połączeniem lateksu naturalnego z syntetycznym. Produkt posiada siedem stref twardości i jest przystosowany do tradycyjnych oraz regulowanych stelaży. Dzięki takim cechom materac zapewnia niespotykaną wygodę użytkowania i poprawia jakość snu. Opisywany materac jest dwustronny, przez co można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie, przedłuży to jego żywotność w związku z czym będzie długo spełniać oczekiwania użytkowników.

Pokrowiec na zamek

Materac został wyposażony w zapinany na zamek błyskawiczny pokrowiec Pixel stworzony z delikatnej i miłej w dotyku dzianiny. Jest ona jedwabista, nie drabie skóry, a także gwarantuje bezpieczeństwo używania oraz należytą higienę. Pixel powleczono powłoką Sanitized°, która uniemożliwia rozwój pleśni, grzybów i bakterii. Pokrowiec można z łatwością zdjąć i wyprać w temperaturze maksymalnie 40°C, a pomimo tego nie straci on swoich właściwości. Produkt posiada certyfikatem OEKO-TEX Standard 100.

Parametry techniczne

Wysokość 20 cm
Pokrowiec Pixel, zamykany na zamek (zamiennie Silver Protect lub Tencel)
Skład lateks 18 cm
Twardość twardy
Materac dwustronny tak
Strefy twardości 7 stref twardości
Do stelaży materac przystosowany do standardowych i regulowanych stelaży

Informacje dodatkowe:

  • 15 lat gwarancji producenta.
  • Termin realizacji zamówienia do 14 dni roboczych.
  • Pokrowiec można zamienić na Silver Protect lub Tencel.
  • Materac posiada 7 stref twardości.
  • Produkt przystosowany do standardowych i regulowanych stelaży.
Rozmiar

, , , , , , , , , , , , ,