Materac 200×200 Pianka TRWALE ELASTYCZNA Blue Gel

Materac 200×200 Pianka TRWALE ELASTYCZNA Blue Gel

3,620 

 • Darmowa Dostawa: Kurier DPD
 • Towar wysyłamy w ciągu 3-7 dni robocze. Szczegóły
 • 14 dni na zwrot. Szczegóły
Ilość

Przedstawiony na fotografii po lewej materac energetyczny to wysokiego gatunku przedmiot wyprodukowany z troską o wygodny, komfortowy i spokojny sen. Dobór prawidłowego materaca jest bardzo ważny, dlatego że oddziałuje on na poziom i klasę spoczynku. W skutek takiego wyboru sen jest przyjemny i relaksujący. Solidny i mocny nocny spoczynek to fundament właściwej pracy w codziennym życiu. Wysypianie się wpływa korzystnie na poprawne działania dniem, a także jest gwarantem dobrej kondycji psychicznej, fizycznej i umysłowej.

Opis i zastosowanie

Materac energetyczny stworzono z pianki BIO FOAM. Zrobiono ją z odnawialnych surowców, które charakteryzują elastyczność, przepuszczalność powietrza i odporność na zniekształcenia. Pianka energetyczna jest przesiąknięta naturalnymi olejami roślinnymi, dlatego  jest odpowiednia dla alergików i nieszkodliwa dla środowiska. Konfiguracja mnóstwa otwartych kanalików gwarantuje świetną cyrkulację i przepływ powietrza. Komponentem materaca jest także Lateks Clima Convoluted, pianka trwale elastyczna. Jej cechą charakterystyczną jest wysoka gęstość, która gwarantuje niezawodną absorpcję wilgoci, a także idealny przepływ powietrza. Produkt wyposażono także w Lateks Ocean Blue Gel. Gwarantuje on optymalną regulację ciepła, jest antyalergiczny i niespotykanie wytrzymały. Jest złożony z żelowych kapsułek, które mają za zadanie pochłanianie ciepła wytwarzanego przez ciało, a co za tym idzie ograniczają dostawanie się wilgoci w środek materaca. Opisywany materac jest dwustronny, dlatego można, a nawet trzeba co jakiś czas odwracać go zarówno w pionie jak i w poziomie.

Lateks Clima Convoluted
Pianka energetyczna BIO FOAM
Lateks Ocean Blue Gel

Parametry techniczne:

Wysokość 21 cm
Pokrowiec Tak, zdejmowany
Budowa Pianka BIO FOAM 14 cm, Lateks Clima Convoluted 3 cm, Lateks Ocean Blue Gel 3 cm
Materac dwustronny Tak
Twardość H3/H3
Gwarancja producenta 2 lata

Antyalergiczny Pokrowiec

Materac zaopatrzono w zapinany na zamek błyskawiczny pikowany pokrowiec. Powstał on z certyfikowanych materiałów antyalergicznych najwyższej jakości. Pokrowiec znamionują niesamowita świeżość i miękkość wykonania. Materiał, z którego został zrobiony zapewnia odpowiedni przepływ powietrza w materacu oraz należytą wentylację. Zastosowanie takiej ochrony korzystnie działa na materac i wydłuża jego żywotność. Dodatkowo jest delikatny w dotyku, odporny na rozciągnięcia i zabrudzenia, a do tego można go prać w pralce w temperaturze 30° C. Pokrowiec wykonano z poliestru

Materiał:

 1. Pokrowiec Premium Jersey 3D – wykonany z materiałów antyalergicznych, ściągany, możliwość prania w pralce.
 2. Lateks CLIMA CONVOLUTED ROLLS – Jest to unikatowy produkt łączący w sobie trwałość oraz porowatą strukturę, która pozwala materiałowi oddychać, ponadto nie absorbuje on wilgoci. Dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika, a także reguluje temperaturę zapobiegając przegrzaniu, jak i gromadzeniu się wilgoci. Zawiera on czterokrotnie większą liczbę porów, niż zwykły lateks, dzięki czemu posiada lepszą cyrkulację powietrza.
 3. Pianka BIO FOAM – Pianka N3038B w swoim składzie posiada około 3,7%  surowców odnawialnych. Pianki te są otrzymywane z dodatkiem surowca odnawialnego, jakim jest poliol pochodzenia roślinnego. Dodatek surowca pochodzenia roślinnego, powoduje mniejsze zużycie produktów  ropopochodnych. Pianka również posiada mniej chemiczny zapach.Wykorzystanie zasobów odnawialnych jako surowców do procesów chemicznych zmniejsza nasz wpływ na środowisko naturalne.
 4. Lateks OCEAN BLUE GEL – Zapewnia odpowiednią termoregulację podczas snu, dzięki żelowym kapsułkom pochłania wydzielane przez ciało ciepło, redukując ilość wilgoci przedostającej się w głąb materaca. Poprawia komfort spania, optymalnie dostosowuje się do kształtu ciała oraz zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza, dzięki specjalnym kanalikom. Jest wyjątkowo wytrzymały i silnie antyalergiczny.

Jak dobrać twardość materaca?

H1 – materac miękki (dla osoby do 60 kg) | H2 – średnio-miękki (dla osoby od 50 do 80 kg) | H3 – średnio-twardy (dla osoby od 70 do 110 kg) |
H4 – twardy (dla osoby powyżej 100 kg)

Dostępne rozmiary materacy
Materac piankowy lateksowy 80×200 cm 919 zł
Materac piankowy lateksowy 90×200 cm 995 zł
Materac piankowy lateksowy 100×200 cm 1090 zł
Materac piankowy lateksowy 120×200 cm 1289 zł
Materac piankowy lateksowy 140×200 cm 1485 zł
Materac piankowy lateksowy 160×200 cm 1680 zł
Materac piankowy lateksowy 180×200 cm 1879 zł
Materac piankowy lateksowy 200×200 cm 1995 zł
Waga 25 kg
Rozmiar

Dodatkowe informacje

, , , ,

Materiał

,

Twardość

Wysokość

Oceny klientów
 • 0
  0 oceń
 • 5 Gwiazdki
  0%
  4 Gwiazdki
  0%
  3 Gwiazdki
  0%
  2 Gwiazdki
  0%
  1 Gwiazdka
  0%
Reviews

Nie ma jeszcze recenzji.

Napisz recenzję klienta

Bądź pierwszym który oceni “Materac 200×200 Pianka TRWALE ELASTYCZNA Blue Gel”